• MSE2 BASKETBALL

  • Wildcats MSE 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Wielen, Max van derTechnische stafCoach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beerling, PimTeamspeler
    Buster, JanTeamspeler
    Gunes, EmincanTeamspeler
    Kylstra, SiebeTeamspeler
    Roeling, GuusTeamspeler
    Simin, AlexanderTeamspeler
    Smeets, MauroTeamspeler
    Touw, PeranTeamspeler
    Wielen, Max van derTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    16 mrt. 12:00Joy-M MSE 1 - Wildcats MSE 2De Veldschuur
    23 mrt. 16:00Wildcats MSE 2 - SBA Sphinx MSE 3De Horstacker
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 mrt.Wildcats MSE 2 - Trajanum MSE 445 - 70
    24 feb.Basketiers '71 MSE 2 - Wildcats MSE 264 - 45
  • Poulestanden Wildcats MSE 2 ( 5e divisie MSE 5D 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Pigeons MSE 1161501109775134630
    2Trajanum MSE 416120499882817024
    3SBA Sphinx MSE 214110382361121222
    4Basketiers '71 MSE 215110493878115722
    5Arnhem Eagles MSE 415906112784628118
    6Arnhem Eagles MSE 516709961974-1314
    7Wildcats MSE 215609870966-9612
    8V.B.V. MSE 1166010821924-10312
    9Black Stars MSE 2165011749933-18410
    10SBA Sphinx MSE 3142012533947-4144
    11Joy-M MSE 11500156761032-3560