• Team indeling

    NaamRolFunctie
    Fleuren, JesseTeamspeler
    Hollander, TomTeamspeler
    Smeets, MauroTeamspeler
    Westerik, JordyTeamspeler
    Wielen, Bob van derTeamspeler
    Wielen, Max van derTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    7 mrt. 15:15Wildcats MSE 1 - Challenge MSE 2De Horstacker
    14 mrt. 16:30Trajanum MSE 3 - Wildcats MSE 1Gymnasion Hal A
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 feb.Challenge MSE 1 - Wildcats MSE 169 - 53
    8 feb.Wildcats MSE 1 - Black stars MSE 1 85 - 68
  • Poulestanden Wildcats MSE 1 (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BV Wyba MSE 3131300102958644326
    2Challenge MSE 113100393077315720
    3Tower Jumpers MSE 21510051175102015520
    4Wildcats MSE 11380591679612016
    5B.V. Batouwe MSE 3147078838572614
    6Trajanum MSE 312606639647-812
    7Challenge MSE 2135088077941310
    8Pigeons MSE 113508730737-710
    9Black stars MSE 1 132011612817-2054
    10Basketiers '71 MSE 2 **1300134091103-6940