• Wildcats VSE 1 BASKETBALL zaterdag speeldag vrouw

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beek, Esmée vanTeamspeler
    Houterman, RianneTeamspeler
    Jansen, BrittTeamspeler
    Koninkx, LisaTeamspeler
    Leemput, Niki van deTeamspeler
    Leenders, EvaTeamspeler
    Poulisse, MargjeTeamspeler
    Roelofs, ClaudetteTeamspeler
    Schaar, Zoe van derTeamspeler
    Tasdemir, AysunTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    7 mrt. 19:15Wildcats/Wyba VSE 1 * - Attacus VSE 1De Horstacker
    13 mrt. 19:00TSBV Pendragon VSE 2 - Wildcats/Wyba VSE 1 *Studentensporthal KUB
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 feb.Yellow Sox VSE 2 - Wildcats/Wyba VSE 1 *81 - 26
    8 feb.Wildcats/Wyba VSE 1 * - WBB Giants VSE 138 - 83
  • Poulestanden Wildcats/Wyba VSE 1 * (VSEA Vrouwen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WBB Giants VSE 1151401105675530128
    2Springfield VSE 2161204109380029324
    3Barons VSE 21612049128387424
    4Oirschot VSE 11611058988534522
    5Yellow Sox VSE 21590690073416618
    6Den Dungk VSE 1169079278765118
    7Almonte VSE 2 **1580784271712516
    8TSBV Pendragon VSE 216808815826-1116
    9BC LIESHOUT VSE 11650118711022-15110
    10BC Bladel VSE 11630138321044-2126
    11Wildcats/Wyba VSE 1 *1620146611196-5354
    12Attacus VSE 1172015836982-1464