• Wildcats X12 1 BASKETBALL zaterdag speeldag gemengd

  • Wildcats X12-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Degol, TijnTeamspeler
    Engelsma, TeunTeamspeler
    Kelkboom, RobinTeamspeler
    Maassen, ManuelTeamspeler
    Paltoe, AidanTeamspeler
    Romijnders, LennTeamspeler
    Simin, MaximTeamspeler
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.Wildcats X12-1 - Nimma Gemina X12-234 - 37
    7 apr.Arnhem Eagles X12-2 - Wildcats X12-132 - 55
    23 mrt.Wildcats X12-1 - B.V. Batouwe X12-255 - 26
    16 mrt.Wildcats X12-1 - BCE'78 X12 1 *66 - 22
    2 mrt.B.V. Batouwe X12-2 - Wildcats X12-123 - 60
    11 feb.Nimma Gemina X12-2 - Wildcats X12-145 - 61
    3 feb.Wildcats X12-1 - Hanze Stars X12-140 - 38
    27 jan.BCE'78 X12 1 * - Wildcats X12-120 - 53
  • Poulestanden Wildcats X12-1 ( 3e divisie X12 3D 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wildcats X12-110100061921840120
    2Arnhem Eagles X12-41080256327329016
    3Pigeons X12-21071248933015915
    4B.V. Batouwe X12-21070344632612014
    5Arnhem Eagles X12-31061342632510113
    6WIK X12-110406295430-1358
    7Flip Stars X12-110406252383-1318
    8BeCeGe '74 X12-210307314353-396
    9UNLIMITED X12-210307251428-1776
    10Challenge X12-210208188407-2194
    11Pluto X12-2100010115485-3700

    Poulestanden Wildcats X12-1 ( 3e divisie X12 3D 09 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wildcats X12-11081150532018517
    2Hanze Stars X12-11071247633114515
    3Arnhem Eagles X12-21070355239915314
    4Nimma Gemina X12-210505403435-3210
    5B.V. Batouwe X12-210109331527-1962
    6BCE'78 X12 1 *10109264519-2552