• Wildcats X14 2 BASKETBALL

  • Wildcats X14-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Buster, JanTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.Wildcats X14-2 - BV Wyba X14-154 - 66
    6 apr.Arnhem Eagles X14-3 - Wildcats X14-258 - 72
    23 mrt.Give and Go X14-1 - Wildcats X14-232 - 126
    16 mrt.Wildcats X14-2 - Basketiers '71 X14 1 *73 - 60
    9 mrt.BCE'78 X14-1 - Wildcats X14-267 - 72
    2 mrt.Wildcats X14-2 - Give and Go X14-1132 - 42
    24 feb.Basketiers '71 X14 1 * - Wildcats X14-249 - 78
    3 feb.BV Wyba X14-1 - Wildcats X14-272 - 66
    20 jan.Wildcats X14-2 - Arnhem Eagles X14-383 - 65
    13 jan.Wildcats X14-2 - BCE'78 X14-176 - 39
  • Poulestanden Wildcats X14-2 ( 4e divisie X14 4D 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BeCeGe '74 X14-111110092025566522
    2Wildcats X14-211100198141256920
    3Tower Jumpers X14-21180361041519516
    4WSV X14-3118035294616816
    5SV Twello, X14 1 (VR) *11704538531714
    6BV Wyba X14-211605523536-1312
    7Pluto X14-311506493547-5410
    8Arnhem Eagles X14-4115065535272610
    9V.B.V. X14-111308500619-1196
    10WIK X14-111209394612-2184
    11UNLIMITED X14-2111010299665-3662
    12Give and Go X14-2110011210970-7600

    Poulestanden Wildcats X14-2 ( 4e divisie X14 4D 13 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BV Wyba X14-110100063036726320
    2Wildcats X14-21080283255028216
    3BCE'78 X14-110505478525-4710
    4Arnhem Eagles X14-310307504536-326
    5Basketiers '71 X14 1 *10307406483-776
    6Give and Go X14-110109377766-3892
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Altuntas, Semih BerkayTeamspeler
    Beckhoven, Giel vanTeamspeler
    Hagens Cordova, MateoTeamspeler
    Leeuwen, Jip vanTeamspeler
    Lookman, LexTeamspeler
    Maassen, FabianTeamspeler
    Macfarlane, CasTeamspeler
    Qiu, JanTeamspeler